MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12815003
*
nr 1281 5003
MIRROR
fd fartygsventil. Diameter: 30 cm,
fd fartygsventil. Diameter: 30 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday October 14 2019
at 18:22:46
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/10 17:17:08
1
300 kr
10/10 23:29:04
2
Vinnande bud
11/10 09:43:33
2
justering av budtak
14/10 09:52:39
1
400 kr
14/10 09:52:39
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fd fartygsventil spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1281 5003
MIRROR
fd fartygsventil. Diameter: 30 cm,
fd fartygsventil. Diameter: 30 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 450 |
| Auction date: |
Monday October 14 2019 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 10/10 17:17:08 | 1 | 300 kr |
| 10/10 23:29:04 | 2 | Vinnande bud |
| 11/10 09:43:33 | 2 | justering av budtak |
| 14/10 09:52:39 | 1 | 400 kr |
| 14/10 09:52:39 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fd fartygsventil spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



